דילוג לתוכן

מחכים לכם! בנימין 21 רחובות, החרושת 5 רעננה

יצירת קשר

הדגמים של Lego Ideas

הדגמים של Lego Ideas

חברת לגו הכריזה על מספר שינויים שהולכים לעבור על חממת היוצרים באתר שלה, Lego Ideas. אנחנו ב-The Brick החלטנו לנצל את ההזדמנות להציג בפני מי שלא מכיר את פרויקט Lego Ideas, ולמה הוא אחד הפרוייקטים הכי מעניינים שלגו מפעילה בשנים האחרונות.

כל מה שצריך זה רעיון אחד טוב

ב-2008 השיקה חברת לגו לראשונה את האתר של Lego Ideas. האתר מאפשר ליוצרים חובבי לגו להעלות אליו בניות MOC (יצירות לגו מקוריות) משלהם, ולהזמין גולשים להצביע לו. הגולשים באתר מצביעים לרעיונות האהובים עליהם ביותר, והסטים אשר זכו ל-10,000 הצבעות תמיכה עוברים לועדת בחינה מיוחדת בחברת לגו.

חברי הועדה בודקים את הסטים שנבחרו במגוון קטגוריות. לאחר מכן הם מכריזים מתוכם על סט אחד שייצא באופן רשמי לחנויות, ומקנים ליוצר שלו תמלוגים ותהילת עולם.

בזכות Lego Ideas, אנחנו הקהל קיבלנו סוף סוף הזדמנות להשפיע על הסטים הבאים שיצאו מחברת לגו.

לגו 21306 - הצוללת הצהובה

חנונים, חלל ושנות ה-80

מאז השקת הפרוייקט הועלו לאתר אלפי הצעות של גולשים מכל העולם, מתוכם הושקו באופן רשמי 21 סטים מיוחדים (עם עוד 2 סטים בדרך).

איזה סטים של Lego Ideas תוכלו למצוא אצלנו?

הצוללת הצהובה של הביטלס 21306 תאפשר לכם להתרפק על זמנים יפים יותר, עם תיעוד נדיר של חברי להקת החיפושיות – בפעם הראשונה בצורת לגו.

אם אתם רוצים לחקור את הגבול שעוד לא נחקר – החלל – תוכלו להצטרף ל“אפולו 11”, המעבורת הראשונה שנחתה על הירח, בדגם 21309. אל תשכחו את אלו שעזרו לנו להגיע לאן שאנחנו היום, עם הדגם “הנשים של נאסא” 21312 שנותן את הכבוד לנשים שהביאו לקדמה בתחום חקר החלל.

עם ה”טארדיס” של הדוקטור 21304, תוכלו לחקור מעבר לחלל. אך הזהרו מהגזע האיום בייקום – הדאלקים.

תוכלו ליהנות מחווית בנייה ייחודית בסטים “בקתת הדייג” 21310 ו“ספינה בבקבוק” 21313 – שני סטים מיוחדים שכיף להציג כמו שכיף לבנות אותם. הסטים האלו זכו לתשבוחות על הבנייה הייחודית שלהם, וגם על כך שהם לא מבוססים על שום מותג או דגם קיים – אלא הם יצירה מקורית משל עצמם.

לאחרונה הכריזה חברת לגו על סטים נוספים בסדרת Lego Ideas. תוכלו למצוא גם אותם כשהם יצאו כאן אצלנו באתר.

השאירו תגובה

Please note, comments must be approved before they are published

משלוחים חינם בקניה מעל 199

ההזמנה מטופלת מיד כשנכנסת, כדי לאפשר לך כמה שיותר זמן ליהנות מהסט החדש. חברת המשלוחים איתה אנחנו עובדים מתחייבת לספק את ההזמנה תוך 1 עד 5 ימי עסקים

"מוצר חסר במלאי"? לא מכירים דבר כזה.

כל המוצרים שמוצגים באתר נמצאים אצלנו במלאי, וזמינים לרכישה מיידית. ממש לא צריך לחכות או לקוות שהמוצר אולי יחזור אלינו. 

אנחנו מחכים לך בסניפים שלנו!

החנויות שלנו הם יותר מסתם חנויות: הן חוויה מלאה בסטים שווים ותצוגות מרהיבות, כמו שטרם נראה בישראל.