דילוג לתוכן

מחכים לכם! בנימין 21 רחובות, החרושת 5 רעננה

יצירת קשר

הסטים הקסומים של הארי פוטר

הסטים הקסומים של הארי פוטר

הסטים הקסומים של הארי פוטר – והיכן ניתן למצוא אותם

אחרי שסיפרנו לכם על האתחול שעשתה חברת לגו למותג “הארי פוטר”, ועדכנו אתכם בסטים החדשים הצפויים להגיע לחנות, נראה שגל העדכונים שמגיע אלינו מהעולם הקסום לא נגמר:

לגו חשפה שתי ערכות חדשות מסקרנות, המבוססות על סרטי הספינאוף של הארי פוטר, “חיות הפלא”. הסרטים מגוללים את סיפורו של ניוט סלמנדרה, חוקר חיות קסומות ומחבר הספר “חיות הפלא והיכן ניתן למצוא אותן”, ועל המסע שלו ברחבי העולם הקסום במטרה ללמוד על החיות הקסומות שחיות בעולמנו. בנוסף התפרסמה ערכה נוספת בסדרה החדשה של הארי פוטר.

 המאורה של הרעגוג 75950: כשהארי ורון חוקרים את התעלומה אודות המפלצת שתוקפת את תלמידי הוגוורטס, הם מגיעים לעומקו של היער האפל ופוגשים בעכביש המפלצית הרעגוג. את המפגש בין שני הקוסמים הצעירים לעכביש כבר קיבלנו בעבר בצורת לגו, אך בגרסת הסט של שנת 2018 אנחנו רואים שיפור משמעותי – במיוחד בצורתו של העכביש הענק, אשר נראה ‘עכבישי’ ומאיים יותר, יחד עם מספר חלקים המגיעים בצבעים חדשים כמו חלקי ענפים ועכבישים.

הסטים הבאים מכילים ספויילרים אפשריים לסרטי “חיות הפלא והיכן ניתן למצוא אותן”, ול”חיות הפלא: פשעיו של גרינדלוולד”, שייצא לקולנוע בחודש נובמבר.

 מזוודת החיות הקסומות של ניוט 75952: הפעם הראשונה שאנחנו מקבלים סט רשמי של “חיות הפלא” (עד עכשיו הדמויות הופיעו רק דרך ערכות של  Lego Dimension). הערכה מזמינה אתכם לבנות דגם של המזוודה האייקונית של ניוט, שנפתחת ומאפשרת לכם “להיכנס לתוכה”. מלבד הדמויות הראשיות, הערכה כוללת בנייה יפייפיה של חיות קסומות כמו ארומפנט (יצור דמוי קרנף), אוקאמי (שילוב של נחש וציפור) ות’אנדרבירד (נשר גדול) – אבל הניפלר והבוטרקל הם אלו שיגנבו את הפוקוס.

 הבריחה של גרינדלוולד 75951: אחרי שנעצר בסוף הסרט הקודם, זה היה רק צפוי שהקוסם האיום ביותר בעולם הקוסמים – גרנט גרינדלוולד – יצליח לברוח. בסט הזה אנחנו מקבלים בפעם הראשונה בצורת לגו את הקוסם האכזר, וכפי שאפשר ללמוד מהסט, הבריחה שיבצע תהיה אקט מרהיב. אנחנו צופים שלגו יכריזו על סטים נוספים המבוססים על “פשעיו של גרינדלוולד” לקראת יציאת הסרט

השאירו תגובה

Please note, comments must be approved before they are published

משלוחים חינם בקניה מעל 199

ההזמנה מטופלת מיד כשנכנסת, כדי לאפשר לך כמה שיותר זמן ליהנות מהסט החדש. חברת המשלוחים איתה אנחנו עובדים מתחייבת לספק את ההזמנה תוך 1 עד 5 ימי עסקים

"מוצר חסר במלאי"? לא מכירים דבר כזה.

כל המוצרים שמוצגים באתר נמצאים אצלנו במלאי, וזמינים לרכישה מיידית. ממש לא צריך לחכות או לקוות שהמוצר אולי יחזור אלינו. 

אנחנו מחכים לך בסניפים שלנו!

החנויות שלנו הם יותר מסתם חנויות: הן חוויה מלאה בסטים שווים ותצוגות מרהיבות, כמו שטרם נראה בישראל.