דילוג לתוכן

מחכים לכם! בנימין 21 רחובות, החרושת 5 רעננה

יצירת קשר

הקסם שוב חוזר!

הקסם שוב חוזר!

הקסם שוב חוזר!

נקו את השרביטים, האכילו את התנשמות והתכוננו לעלות שוב על רכבת 9 ו-3 רבעים!

חברת לגו הכריזה בשבועות האחרונים על ריבוט לסדרת “לגו הארי פוטר”, וכבר הציגה כמה מהסטים החדשים שהולכים לצאת. הסטים יהיו מבוססים על מקומות ואירועים מכל השנים של הארי בבית הספר לקוסמים הוגוורטס. יחד איתם נקבל גם סטים המבוססים על “חיות הפלא” – סדרת סרטי הפריקוולים המבוססת על המותג של הארי פוטר, שמראה את השנים שלפני הולדתו של הילד בעל צלקת הברק. הסרט השני בסדרה עתיד לצאת בחודשים הקרובים.

מאז שהספר הראשון בסדרה יצא לפני יותר מ-20 שנה, הארי פוטר כבש את העולם והפך לשם בית. את סדרת הסרטים שהתבססה על הספרים ליוותה גם סדרת ערכות לגו מצליחה, שהתבססה על הסרטים “אבן החכמים” עד ל”מסדר עוף החול”. המותג חווה בלגו 2 ‘החייאות’ בצורת סדרות לגו קצרות יחד עם מספר משחקי מחשב.

הריבוט של הסדרה בא בין השאר בכדי ללוות את יציאת הסרט הבא בסדרת “חיות הפלא”, ואף כולל סטים ודמויות על בסיס “חיות הפלא” הראשון והסרט החדש בסדרה – “פשעיו של גרינדלוולד”.

את הסטים תוכלו להזמין בקרוב דרך האתר ובחנות של The Brick.

הסטים שהוכרזו בסדרת הארי פוטר:

  • האולם הגדול של הוגוורטס 75954: הטירה של הוגוורטס עברה מספר גלגולים בגרסאות הלגו שלה. הוריאציה האחרונה כוללת כמה חלקים המופיעים כאן לראשונה, יחד עם מספר דמויות שזו הופעת הבכורה שלהן, כמו סוזן בונס ורוח הרפאים ניק-כמעט-בלי-ראש. הסט מגיע עם חיבורי טכניק, אשר מאפשרים לו להתחבר ל:
  • הערבה המפליקה 75953: אל העץ המפלצתי בו התנגשו הארי ורון בפורד המעופפת שלהם, והתגלה כמעבר סודי לצריף המצווח, מצטרף שער הכניסה להוגוורטס שיכול להתחבר לסט האולם הגדול ולהשלים את הטירה.
  • הוגוורטס אקספרס 75955: רכבות לגו זה תמיד כיף – במיוחד כשהן קסומות! הרכבת להוגוורטס מגיעה עם הרציף המיוחד הנסתר מעיני מוגלגים, ומסתתר בתחנת הרכבת קינג גרוס. הדגם מרפרף לשנת לימודיו של הארי ב”אסיר מאזקבאן”, וכולל את רמוס לופין וסוהרסן.
  • תחרות קווידיץ’ 75956: אולי הדגם הטוב ביותר שיצא ל”כדורגל על מטאטאים”. כולל עמודי מושבים של ארבעת הבתים, שחקנים מגרינפינדור ומסלית’רין, ואת כל הציוד הדרוש למשחק קווידיץ’ מותח במיוחד.

השאירו תגובה

Please note, comments must be approved before they are published

משלוחים חינם בקניה מעל 199

ההזמנה מטופלת מיד כשנכנסת, כדי לאפשר לך כמה שיותר זמן ליהנות מהסט החדש. חברת המשלוחים איתה אנחנו עובדים מתחייבת לספק את ההזמנה תוך 1 עד 5 ימי עסקים

"מוצר חסר במלאי"? לא מכירים דבר כזה.

כל המוצרים שמוצגים באתר נמצאים אצלנו במלאי, וזמינים לרכישה מיידית. ממש לא צריך לחכות או לקוות שהמוצר אולי יחזור אלינו. 

אנחנו מחכים לך בסניפים שלנו!

החנויות שלנו הם יותר מסתם חנויות: הן חוויה מלאה בסטים שווים ותצוגות מרהיבות, כמו שטרם נראה בישראל.