אנחנו לא יודעים אם שמתם לב, אבל השנה לגו משקיעים בלקוחות שלהם יותר ובדגמים החדשים עוד יותר!

חיכינו וחיכינו וסוף סוף אנחנו יושבים במתח ומחכים לסטים החדשים של 2018, מאמר זה הוא חלק מקבוצת מאמרים העוסקים ברכבות החדשות שמחכות לנו ב2018 והפעם:

רכבת הרים(!) דגם 10261:

נתחיל בגודל הדגם המכיל 4124 חלקים (וואו!!), מתנוסס לגובה של 53 ס”מ, רוחב של 88 ס”מ ועומק של 41 ס”מ. ישנה שרשרת הנפה מלאה, שתי רכבות עם גלגלים בעלי מקדם חיכוך נמוך, ומסילה בת 44 חלקים המתחברים למסלול מיוחד במינו. בנוסף  למבנה הרכבת הרים העצום ישנם מבנים של דוכן כרטיסים, עגלת צמר גפן מתוק, דוכן פופקורן, מודד גובה לפני עליה למתקן, עמדת עליה למתקן מקורה עם שערים נפתחים ולוח בקרה.

יש 11 דמויות נלוות לערכה ולכולם יש ראשים מסתובבים כדי שנוכל להתאים את הפרצוף בהתאם למיקום הדמות בסט (גילינו שלאף אחד מהדמויות אין שאריות קיא על החולצה, באסה קצת…)

בוודאי הנושא הכי מעניין לגבי רכבת ההרים החדשה – במיוחד לאלה שאוהבים לשחק עם הסטים שהם בונים – זה היכולת לשדרג את הסט (כן כן UPGRADE!) ביחד עם הלגו בוסט (Lego 17101) או עם מנועי Lego Power. המשמעות הישירה של כך, היא צפייה בסט של רכבת הרים, אשר מרימה את עצמה עם שרשרת הנפה ממונעת ואפילו הוספה של צלילים אמיתיים של רכבת הרים.

מס’ דגם: 10261.