דילוג לתוכן

מחכים לכם! בנימין 21 רחובות, החרושת 5 רעננה

יצירת קשר

מתיחת פנים לפסל החירות

מתיחת פנים לפסל החירות

העניקו ‘מתיחת פנים’ לפסל החירות

אנחנו מאוד אוהבים את ערכת פסל החירות 21042. לדעתנו מדובר באחד הדגמים היפים והמפורטים ביותר שיצאו בסדרת Lego Architecture. הוא מכיל המון חלקים מגוונים ומנצל טכניקות בנייה ייחודיות שמצליחות במידה ניכרת את מראה הפסל הניו-יורקי האיקוני. כמה שלא נבחן אותו אנחנו לא יכולים להפסיק להתרשם מכל הפרטים הקטנים שיוצרים את הדגם המרשים הזה, אשר מצליח להתנשא לגובה רב במיוחד.

איך אפשר להתעלות על דבר כזה? ובכן, תמיד יש מקום לשיפור.

השיח ברשת מהלל את הדגם הזה, אבל טוען שלמרות הכל אינו מושלם. הטענה המרכזית לגבי הדגם מתייחסת לחלק ספציפי מאוד בבנייה שלו – הפנים של הפסל.

אם תסתכלו טוב בתמונה (או אם יצא לכם כבר להציב את הגברת הירוקה בבית שלכם), ייתכן שגם לכם נראה מוזר שבדגם הזה, שיורד לפרטים בבניית הבסיס והגוף בצורה מעמיקה כל כך, הפנים של פסל החירות עשויות מחלק מגן בודד.

זה לא שהדבר פוגע בחווית הבנייה, וזה לא שאי אפשר לזהות את פסל החירות בצורתו הנוכחית. זה פשוט שהפנים נראות מעט ‘שטוחות’ ולא מעניינות כל כך, יחסית לשאר הדגם.

אם גם אתם הרגשתם ככה, תשמחו לגלות שאתם לא לבד:

ג’ייסון אלמאן הוא בנאי MOC מוכר במיוחד בקהילת ה-AFOL, שמי שמכיר אותו בשם jkbrickworks יודע שהוא תמיד מצליח להרים את הרף בכל הנוגע לבניית MOC. גם אלמאן הרגיש שלפסל החירות שלו דרוש ‘הרמת פנים’, וחיפש דרך חלופית להעניק לגברת הירוקה את הפנים המגיעות לה.

בסרטון שהעלה לרשת, jkbrickworks מציע בנייה אלטרנטיבית עבור פניה של פסל החירות. ההצעה של אלמאן אינה דורשת חלקים נוספים: תוכלו להעניק ל-Lady Liberty שלכם אף ועיניים בפרופורציה נכונה באמצעות שימוש בחלקים המיותרים שמגיעים עם הערכה, יחד עם ניצול של מספר חלקים המשמשים את צוואר הפסל. התיקון מצליח גם להתאים את צוואר הפסל לפרופוציות נכונות יותר, אחרי שבנאי לגו אחרים הרגישו שהוא מעט גבוה מדי יחסית לפרופורציות.

Statue of Liberty Facelift

את הבנייה האלטרנטיבית תוכלו לראות בסרטון של jkbrickworks:

לא משנה אם תבחרו להעניק לפסל ‘מתיחת פנים’ או תבחרו להיצמד לבנייה הקלאסית, אם אתם אוהבים את סדרת ה-Architecture ובכלל דגמים מרשימים ומפורטים – פסל החירות 21042 הוא דגם שלא תרצו לפספס.

השאירו תגובה

Please note, comments must be approved before they are published

משלוחים חינם בקניה מעל 199

ההזמנה מטופלת מיד כשנכנסת, כדי לאפשר לך כמה שיותר זמן ליהנות מהסט החדש. חברת המשלוחים איתה אנחנו עובדים מתחייבת לספק את ההזמנה תוך 1 עד 5 ימי עסקים

"מוצר חסר במלאי"? לא מכירים דבר כזה.

כל המוצרים שמוצגים באתר נמצאים אצלנו במלאי, וזמינים לרכישה מיידית. ממש לא צריך לחכות או לקוות שהמוצר אולי יחזור אלינו. 

אנחנו מחכים לך בסניפים שלנו!

החנויות שלנו הם יותר מסתם חנויות: הן חוויה מלאה בסטים שווים ותצוגות מרהיבות, כמו שטרם נראה בישראל.